#SZEFOWE. Historie kobiet, które idą po swoje – Destiny's Hands

#SZEFOWE. Historie kobiet, które idą po swoje

59,00 

W tej książce znajdziesz 22 historie kobiet, które odważnie idą po swoje! Bez względu na przeciwności losu, z głębokiej potrzeby zmiany życia, czasem z bolesnych traum, podnoszą się i idą zdobywać świat!

To historie o spełnianiu marzeń, realizacji celów, o przekraczaniu granic, po prostu o życiu kobiet dokładnie takich, jak Ty! Gdy je poznasz, przekonasz się o tym, że Ty również możesz wziąć życie w swoje ręce! Spełniać marzenia i realizować plany! 

Jako jedna ze współautorek zostawiłam w tej opowieści również cząstkę siebie. Jeśli chcesz lepiej poznać moją markę, jej wartości i po prostu moją historię, zapraszam Cię do lektury! 

Takie właśnie są #SZEFOWE i Ty też możesz taka być!

 

Przedsprzedaż, produkt będzie wysyłany po 11 grudnia 2023 roku.

Okładka miękka. Cena regularna 99 zł.

29 w magazynie

SKU: kW-ksia Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Szczegółowa charakterystyka:

Okładka miękka. Cena regularna 99 zł.

Przedsprzedaż. Produkt będzie wysyłany po 11 grudnia 2023 roku.

Koszty wysyłki w cenie książki.

 

 

#SZEFOWE

W tej książce znajdziesz 22 historie kobiet, które odważnie idą po swoje! Bez względu na przeciwności losu, z głębokiej potrzeby zmiany życia, czasem z bolesnych traum, podnoszą się i idą zdobywać świat!

To historie o spełnianiu marzeń, realizacji celów, o przekraczaniu granic, po prostu o życiu kobiet dokładnie takich, jak Ty! Gdy je poznasz, przekonasz się o tym, że Ty również możesz wziąć życie w swoje ręce! Spełniać marzenia i realizować plany! 

Jako jedna ze współautorek zostawiłam w tej opowieści również cząstkę siebie. Jeśli chcesz lepiej poznać moją markę, jej wartości i po prostu moją historię, zapraszam Cię do lektury! 

Takie właśnie są #SZEFOWE i Ty też możesz taka być!

 

#SZEFOWE. Historie kobiet, które idą po swoje

59,00 

29 w magazynie